Opinie

„Cieszę się że trafiłam właśnie na panią Anie, mądra, wyrozumiała, ciepła, czuje ze jakość mojego życia się poprawia miedzy innymi dzięki pomocy w spojrzeniu na sytuacje w życiu z innej perspektywy”
“Pomimo, że jest to dopiero początek mojej drogi z Panią Anną to bardzo się cieszę, że ją wybrałam. Jest bardzo miła dokładnie tłumaczy o co chodzi i wprowadza miłą atmosferę podczas spotkań.”
“Pani Ania jest profesjonalistą w tym co robi. Pomogła mi podnieść się w trudnym momencie mojego życia.. Serdeczne polecam!!!
Jest cierpliwą , bardzo miłą i pozytywną osobą. Z całego serca polecam!”
„Pozytywnie oceniam wizytę i podejście lekarza do sytuacji, którą się podzieliłam. Od razu lepiej poczułam się po wizycie i jakie podjąć kolejne kroki by żyć szczęśliwie. Polecam.”
„Porady trafione w punkt, doskonałe zrozumienie moich problemów, wątpliwości. Mam przekonanie, że czas terapii to czas doskonale wykorzystany.”
„Pani godna polecenia, zaangażowana i szczegółowo wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Ciepła, mila i empatyczna. Polecam”
„Pani Psycholog pod koniec wizyty w kilku zdaniach opisała, gdzie jest problem i podała ewentualne wskazówki jak szukać rozwiązań.”
„Najchętniej by chciało się napisać, że Pani Anna jest dobrym specjalistą, ale to by było za mało. Profesjonalista to dobre określenie.”
„Jestem dopiero po 2 wizycie ,ale czuję wsparcie ze strony pani psycholog która szczegółowo wyjaśnia i omawia dane zdarzenia w moim życiu. Gabinet bardzo przytulny czuję się w nim komfortowo. Wizyta na określoną godzinę.”
„Pani Ania jest niezwykle empatyczną i ciepłą osobą. Podczas każdej wizyty czuję się wysłuchana oraz zrozumiana. Dzięki terapii odzyskuję równowagę wewnętrzną oraz spokój. Dodatkowym atutem jest przytulny gabinet. Serdecznie polecam.”
„Wnikliwie wsłuchiwała się w to co mówię, dała wskazówki co zrobić i nad czym pracować. Cieszę się że wybrałem Panią Psycholog na konsultacje.”
Pani psycholog jest zaangażowana, stara się jak najbardziej zrozumieć i wspomóc. Każda wizyta jest wartościowa. Czuję się wysłuchana, a terapia mi pomaga. Bardzo polecam.